BIOENERGETIKA Psichinei, emocinei ir fizinei sveikatai

Paslaugos:

Diagnostika
Žmogaus psichinių, emocinių ir fizinių problemų diagnostika. Gilinamės į problemos atsiradimo priežastį energetiniame lygmenyje.

Energetinis valymas-gydymas
Žmoguje susikaupusių, atsiradusių neigiamų programų, energetinių blokų valymas. Fizinio, psichinio ir dvasinio kūno subalansavimas. Negatyvių būsenų, negalavimų (depresinė nuotaika, įvairios baimės, panikos priepoliai, nemiga, odos problemos, skrandžio, refliukso, menstruacijų, nugaros, sąnarių skausmai, santykiai šeimoje, sociume, problemos su finansais, nužiūrėjimas, prakeikimas, juoda magija ir t.t.) šalinimas.

Energetinio kūno Čakrų balansavimas

Energetinis patalpų valymas

Pilna žmogaus diagnostika ir energetinis valymas užtrunka apie 1-1,5val., priklausomai nuo kliento esamos būsenos. Paslaugos atliekamos fiziškai (Klaipėda, Šiauliai, kiti miestai pagal susitarimą) ir nuotoliniu būdu.

Bioenergetikas Donatas Alsys
 
Patirtis ir praktikos 20m.
Bioenergetikas praktikas
Dvasinės praktikos Indijoje
Reikki meistras
Bnei Baruch kabalos akademija Izraelyje

 

Tel. nr. +370 620 54333
WatsApp +370 620 54333
Viber +370 620 54333
Facebook

Rekvizitai apmokėjimui:
Bankas: Swedbank
Gavėjas: MB Carlos studijos
A/S: LT177300010166179762

APIE BIOENERGETIKĄ

Didžioji dalis fizinio kūno ligų, psichologinių, emocinių negalavimų, depresinės būsenos, apatijos, beprasmybės jausmo, prasto miego, galvos skausmas, migrena, antsvoris, nevaisingumas, menstruacijų skausmai, alkoholizmas, narkomanija, nesutarimai su artimaisiais ar sociume ir t.t. yra tik pasekmė to, ko mes nematome savo penkiais jutimo organais.

Kūdikystėje, paauglystėje, o gal tik dabar atsiradę negalavimai,patirtos nuoskaudos, “įskiepytos” neigiamos programos, draudimai, neteisingi gyvenimo pavyzdžiai iš artimiausios aplinkos (tėvų, senelių, giminių, draugų, sociumo) žaloja fizinį kūną ir psichiką.

Kiekvieną dieną mus supa žmonės, lankomės įvairiose vietose, papuolame į įvairias situacijas, dirbame ir miegame vietose nežinodami kaip tai veikia mūsų sveikatą. Visada esame veikiami teigiamų arba neigiamų energijų, kurias pajuntame kaip malonias, pakylėtas, laimingas akimirkas arba atvirkščiai – pasijuntame energetiškai išsunkti, tampame irzlūs, atsiranda gėdos, baimės, apatijos, beviltiškumo jausmas, nemiga, skausmai kūne ir t.t.

Taip per gyvenimą žmogus prisirenka neigiamų programų, energetinių blokų, kurie nevalomi, energetiniame lygmenyje anksčiau ar vėliau tampa fizinio kūno negalavimais, ligomis, priklausomybėmis. Dažniausiai žmogus tik nusivylęs gydymo metodais (cheminiai vaistai, procedūros, haliucigeniniai preparatai ir t.t.) kreipiasi pas bioenergetikos specialistą. Bioenergetikas šalina priežastis, energetinius blokus energetiniame lygmenyje. Pašalinus priežastį, pašaliname ir pasekmes.

TESTAS TAU

Įvertink kiekvienos savo gyvenimo srities kokybę 10 balų skalėje:

  • Sveikata;
  • Santykiai šeimoje;
  • Finansai;
  • Santykiai sociume(darbas, draugai…).

Jeigu kiekvieną įvertinai po 10 balų, tai su tavimi viskas gerai!
Sveikinu!