Energetinis valymas

Paslaugos:

Diagnostika

Energetinių blokų, neigiamų programų valymas (nužiūrėjimas, pavydas, prakeiksmas, giminės prakeiksmas, karminiai blokai, energetinis-vampyravimas, magijos šalinimas, įtampos šalinimas…)

Čakrų diagnostika-valymas

Energetinė patalpų, vietų diagnostika, valymas

Paslaugos atliekamos nuotoliniu būdu arba iš anksto susitarus, susitinkame fiziškai (Šiauliai, Klaipėda).

Tel. nr. +370 620 54333
WatsApp +370 620 54333
Viber +370 620 54333
Facebook

Rekvizitai apmokėjimui:
Bankas: Swedbank
Gavėjas: MB Carlos studijos
A/S: LT177300010166179762

APIE BIOENERGETIKĄ

Didžioji dalis fizinio kūno ligų, psichologinių, emocinių negalavimų, depresinės būsenos, apatijos, beprasmybės jausmo, prasto miego, galvos skausmas, migrena, antsvoris, nevaisingumas, menstruacijų skausmai, alkoholizmas, narkomanija, nesutarimai su artimaisiais ar sociume ir t.t. yra tik pasekmė to, ko mes nematome savo penkiais jutimo organais.

Kūdikystėje, paauglystėje, o gal tik dabar atsiradę negalavimai,patirtos nuoskaudos, “įskiepytos” neigiamos programos, draudimai, neteisingi gyvenimo pavyzdžiai iš artimiausios aplinkos (tėvų, senelių, giminių, draugų, sociumo) žaloja fizinį kūną ir psichiką.

Kiekvieną dieną mus supa žmonės, lankomės įvairiose vietose, papuolame į įvairias situacijas, dirbame ir miegame vietose nežinodami kaip tai veikia mūsų sveikatą. Visada esame veikiami teigiamų arba neigiamų energijų, kurias pajuntame kaip malonias, pakylėtas, laimingas akimirkas arba atvirkščiai – pasijuntame energetiškai išsunkti, tampame irzlūs, atsiranda gėdos, baimės, apatijos, beviltiškumo jausmas, nemiga, skausmai kūne ir t.t.

Taip per gyvenimą žmogus prisirenka neigiamų programų, energetinių blokų, kurie nevalomi, energetiniame lygmenyje anksčiau ar vėliau tampa fizinio kūno negalavimais, ligomis, priklausomybėmis. Dažniausiai žmogus tik viską išbandęs (vaistus, ligonines, būrėjas, haliucinogenines praktikas, dvasinius mokytojus ir viskuo nusivylęs kreipiasi pas bioenergetikos specialistą. Bioenergetikas šalina priežastis, energetinius blokus energetiniame lygmenyje. Pašalinus priežastį, pašaliname ir pasekmes.

TESTAS TAU

Įvertink kiekvienos savo gyvenimo srities kokybę 10 balų skalėje:

  • Sveikata;
  • Santykiai šeimoje;
  • Finansai;
  • Santykiai sociume(darbas, draugai…).

Jeigu kiekvieną įvertinai po 10 balų, tai su tavimi viskas gerai!
Sveikinu!