Depiliacijos vašku ir cukraus pasta kursai

Registracija:
Registracijos mokestis įeina į kursų kainą.

Support

Šiuo metu kursai organizuojami pagal individualų susitarimą. Daugiau informacijos suteiksime skiltyje KONTAKTAI nurodytais, telefonu arba el. paštu.

  • Kursų kaina 170.00 €

    Trukmė 1 d. (14 ak.val.)

  • Papildoma informacija
    Pasirinkite datą

TEORIJA IR PRAKTIKA: Higienos normos; Darbo vietos paruošimas; Plauko sandara ir augimo fazės; Depiliacijai naudojamos priemonės ir įrankiai; Depiliacijos būdai; Depiliacijos atlikimo technikos vašku ir cukraus pasta; Rankų depiliacijos vašku ir cukraus pasta atlikimo technikos; Kojų depiliacijos vašku ir cukraus pasta atlikimo technikos; Pažastų depiliacijos vašku ir cukraus pasta atlikimo technikos; Veido srities (antakių, ūselių) depiliacijos vašku ir cukraus pasta atlikimo technikos; Bikini depiliacijos vašku ir cukraus pasta atlikimo technikos; Netinkamai atliktos depiliacijos pasekmės; Odos priežiūra po depiliacijos procedūros.

Praktinei daliai reikalingi du modeliukai: vienam depiliacija bus atliekama vašku, o kitam – cukraus pasta.

Būtina išankstinė registracija, kuri patvirtinama tik sumokėjus avansą. Jei sumokėjus avansą mokinys į kursus neatvyksta dėl savo kaltės, avansinis mokestis nėra grąžinamas, tačiau gali būti užskaitomas kaip registracija į kitus mokinio pageidaujamus kursus.

Mokinio pareiga – susirasti modeliukus praktinei mokymų daliai. Jei neturite galimybės to padaryti, informuokite ir mes pasistengsime Jums padėti.

Suteikiame visas kursų metu naudojamas priemones bei įrankius.

Jums pageidaujant kursai gali vykti individualiai t. y. galite pasirinkti Jums tinkamą kursų laiką bei grafiką ir mokymų turinį.

Po kursų išduodamas sertifikatas.

Nuomonės / pastebėjimai