Depiliacijos vašku kursai Šiauliuose

Registracija: 30.00 €
Registracijos mokestis įeina į kursų kainą.

  • Kursų kaina 100.00 €

    Trukmė 1 d. (7 ak.val.)

  • Papildoma informacija
    Data

    2017 08 16, 2017 09 15

Produkto kodas: DVK2017 Kategorija: Žymos: , , , ,

DEPILIACIJOS VAŠKU KURSAI ŠIAULIUOSE

Depiliacijos vašku kursai norinčioms/tiems išmokti galiojančias higienos normas; darbo vietos paruošimą depiliacijai vašku; žinoti ir įsisavinti plauko sandarą ir augimo fazes; susipažinti depiliacijai vašku naudojamas priemones ir įrankius; žinoti galimus ir taikytinus depiliacijos būdus;

Depiliacijos vašku kursų metu susipažinsime su depiliacijų atlikimo technika karštu ir šiltu vašku; rankų depiliacijos vašku atlikimo technika; kojų depiliacijos vašku atlikimo technika; pažastų depiliacijos vašku atlikimo technika; veido srities (antakių, ūselių) depiliacijos vašku atlikimo technika; bikini depiliacijos vašku atlikimo technika;

Taip pat pateiksime netinkamai atliktos depiliacijos pasekmes; supažindinsime su odos priežiūra po depiliacijos procedūros.

Būtina išankstinė registracija, kuri patvirtinama tik sumokėjus avansą. Jei sumokėjus avansą mokinys į kursus neatvyksta dėl savo kaltės, avansinis mokestis nėra grąžinamas, tačiau gali būti užskaitomas kaip registracija į kitus mokinio pageidaujamus kursus.

Mokinio pareiga – susirasti modeliukus praktinei mokymų daliai. Jei neturite galimybės to padaryti, informuokite ir mes pasistengsime Jums padėti.

Suteikiame visas kursų metu naudojamas priemones bei įrankius.

Jums pageidaujant kursai gali vykti individualiai t. y. galite pasirinkti Jums tinkamą kursų laiką bei grafiką ir mokymų turinį.

Po kursų išduodamas sertifikatas.