Nagų priauginimo geliu kursai Šiauliuose

Registracija: 45.00 €
Registracijos mokestis įeina į kursų kainą.

  • Kursų kaina 150.00 €

    Trukmė 2 d. (16 ak.val.)

  • Papildoma informacija
    Data

    2017 10 16, 2017 11 17, 2017 12 01

Produkto kodas: NPGK Kategorija:

TEORIJA IR PRAKTIKA: Pagrindinės gelinių nagų priauginimo technikos; Gelinių nagų priauginimo procedūrai naudojamos priemonės ir įrankiai; Natūralių nagų paruošimas priauginimui; Pagrindinės nagų formos ir jų formavimo schemos; Gelinių nagų priauginimo eiga; Dažniausiai pasitaikančios klaidos priauginant nagus.

Nagų priauginimo geliu kursai Šiauliuose-būtina išankstinė registracija, kuri patvirtinama tik sumokėjus avansą. Jei sumokėjus avansą mokinys į kursus neatvyksta dėl savo kaltės, avansinis mokestis nėra grąžinamas, tačiau gali būti užskaitomas kaip registracija į kitus mokinio pageidaujamus kursus.

Mokinio pareiga – susirasti modeliukus praktinei mokymų daliai. Jei neturite galimybės to padaryti, informuokite ir mes pabandysime Jums padėti.

Visas kursams reikiamas priemones ir medžiagas suteiksime mes, o Jums reikia atsinešti teptuką geliui, 100/180 dildę ir 100/180 poliruoklį (visas šias priemones galima įsigyti ir pas mus kursų metu).

Jums pageidaujant kursai gali vykti individualiai t. y. galite pasirinkti Jums tinkamą kursų laiką bei grafiką ir mokymų turinį.

Pabaigus kursus išduodamas sertifikatas.