„Volume“ blakstienų priauginimo kursai

Registracija: 42.00 €
Registracijos mokestis įeina į kursų kainą.

  • Kursų kaina 140.00 €

    Trukmė 1 d. (7 ak.val.)

Produkto kodas: VOLBL Kategorija:

TEORIJA IR PRAKTIKA: Darbo vietos paruošimas; Lietuvos Higienos normos; Natūralių blakstienų atsinaujinimo ir priaugintų blakstienų korekcijos ciklai; Blakstienų „volume“ technika priauginimui naudojamos priemonės ir įrankiai; Priauginimui „volume“ technika skirtų blakstienų rūšys, linkiai ir ilgiai; Taisyklingas „volume“ blakstienų paėmimas, atskyrimas ir užklijavimas; Netinkamai atliktos blakstienų priauginimo procedūros pasekmės; Priaugintų blakstienų korekcijos ir nuėmimo eiga; Individualus „volume“ blakstienų parinkimas ir pritaikymas prie natūralių blakstienų; Priaugintų blakstienų priežiūros namuose rekomendacijos.

Būtina išankstinė registracija, kuri patvirtinama tik sumokėjus avansą. Jei sumokėjus avansą mokinys į kursus neatvyksta dėl savo kaltės, avansinis mokestis nėra grąžinamas, tačiau gali būti užskaitomas kaip registracija į kitus mokinio pageidaujamus kursus.

Mokinio pareiga – susirasti modeliukus praktinei mokymų daliai. Jei neturite galimybės to padaryti, informuokite ir mes pabandysime Jums padėti 😉

Suteikiame visas kursų metu naudojamas priemones bei medžiagas.

Jums pageidaujant kursai gali vykti individualiai t. y. galite pasirinkti Jums tinkamą kursų laiką bei grafiką ir mokymų turinį.

Po kursų išduodamas sertifikatas.